726 284 455
(Rejestracja telefoniczna)

   apetytnazdrowie@wp.pl

Witaj!


Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu, ze specjalnością ”Dietetyka w specyficznych potrzebach żywieniowych”. Dodatkowo wiedzę z zakresu dietetyki i zdrowego żywienia kształtowałam uczestnicząc w licznych ogólnopolskich konferencjach, warsztatach oraz szkoleniach. Umiejętności kontaktu z pacjentem jak również edukacji i poradnictwa dietetycznego doskonaliłam podczas praktyk studenckich oraz zajęć na oddziałach szpitalnych.

Dziś prowadzę własną poradnię dietetyczną „ Apetyt na zdrowie ”.

Dietetyka jest dla mnie nie tylko wyuczonym zawodem, ale również pasją i receptą na zdrowie. Uważam, że zmiana stylu życia, w tym nawyków żywieniowych, jest prostym i tanim sposobem na witalność i długowieczność. Jesteśmy tym, co jemy, a racjonalne żywienie ma bezpośredni wpływ na nasz organizm. Wpływa na odporność na choroby zakaźne, ochrania przed chorobami nowotworowymi, zapobiega chorobom układu sercowo-naczyniowego i cukrzycy, a w konsekwencji spowolnia proces starzenia się naszego ciała.

Podczas naszych spotkań dołożę wszelkich starań byś odniósł sukces i dotarł do wyznaczonego przez siebie celu. Z mojej strony możesz liczyć na wsparcie dietetyczne i motywacyjne.

Najważniejszą rzeczą jest dla mnie zdrowie moich pacjentów, dlatego umawiając się na wizytę możesz być pewien, że każde podjęte działanie korzystnie wpłynie na Twój organizm, a Twój sukces będzie także moim sukcesem.